Sedací souprava ZLU

Tato sedací souprava je příkladem realizace rohové sedací soupravy s polštářovými opěráky. Polštářové opěráky umožňují variabilní nastavení hloubky sedáku.  Svými rozměry je sedací souprava vhodná zejména do středních i menších obývacích prostor domů a bytů. Pod sedákem lze umístit úložné prostory a je možné instalovat i rozkládací lůžko. Úložné prostory lze instalovat i do područek. Do područek je možné instalovat i police. Ty mohou být v případě, že máte sedací soupravu umístěnu v prostoru i v zádech. Sedací souprava vyniká jednoduchým moderním designem a bytelným provedením. Můžete si zvolit jakékoliv rozměry s přesností na cm.

Sedací souprava má rozměr 260*200cm.   Celková výška od podlahy je 67cm. Rozměry si můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, výškun a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

2 + 2 = ?