Sedací souprava CIP

Sedací souprava CIP je příkladem dvou pohovek otevřených na jedné straně. Sestavením zády k sobě a umístěním do prostoru, se z jedné sedačky můžete dívat na televizi a na druhé se třeba hřát u krbu. Kvůli vyšším nožičkám nelze umístit pod sedáky rozkládací lůžko a úložné prostory by byly velmi mělké. Úložné prostory by mohli mít područky. Pohovkám byla vybrána krásná kombinace látek z kolekce Amara s aquaclean úpravou. Pohovky jsou velmi bytelné s možností plné volby rozměrů a doplňků.

Pohovky mají na fotografiích rozměry 218cm a 277cm. Celková výška od podlahy je 85cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně změnit (na cm) tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, výšku a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

8 + 0 = ?