Sedací souprava DUS

Tato sedací souprava je příkladem realizace rohové sedací soupravy větších rozměrů, kterými je sedací souprava vhodná zejména do větších obývacích prostor domů a větších bytů. Jedná se o rohovou sedací soupravu a dvě křesla. Pod sedákem lze umístit úložné prostory. Rozkládací lůžko je vzhledem k rozměru nadbytečné. Sedací souprava vyniká volným klasickým pohodlným designem a velkým prostorem díky velmi hlubokému sedáku.  Bytelným provedením s možností plné volby rozměrů a doplňků.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 450*310cm.  Celková výška od podlahy je 88cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně a bez příplatků zvolit (na cm) tak jak vyhovují právě vám.  Také si můžete určit tvrdost a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

1 + 6 = ?