Sedací souprava HAS

Sedací souprava HAS je příkladem sedací soupravy do tvaru L větších rozměrů. Svými většími rozměry je sedací souprava vhodná zejména do větších obývacích prostor domů a větších bytů. V tomto designu pod sedákem nelze umístit úložné prostory ani instalovat rozkládací lůžko. Úložné prostory lze instalovat do područek. Sedací souprava vyniká jednoduchým moderním nápaditým designem a bytelným provedením s možností plné volby rozměrů a doplňků.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 350*150cm + taburet 117*50cm .   Celková výška od podlahy je 74cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

4 + 0 = ?