Sedací souprava BRF

Tato sedací souprava je příkladem realizace rohové sedací soupravy s opěráky po obou stranách, ukončená područkami. Svými rozměry se hodí do středních i větších obývacích prostor. Pod sedákem lze umístit úložné prostory a s menší úpravou je možné instalovat i rozkládací lůžko. Úložné prostory lze instalovat i do područek. Sedací souprava má jednoduchý a moderní design a bytelné provedení s možností plné volby rozměrů a doplňků.

Sedací souprava má na fotografiích naší realizace rozměr 260*230cm a taburet 80*80cm. Celková výška od podlahy je 82cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

5 + 2 = ?