Sedací souprava ZLN

Tato sedací souprava je příkladem sestavy rohové sedací soupravy a pohovky na vysokých nožičkách. Tato sedací souprava vyžaduje velký obývací prostor. Ale můžete si objednat i jiné uspořádání či rozměry tak, aby vyhovovali právě Vašemu obývacímu prostoru. Sedací souprava se vyznačuje jednoduchým moderním designem s odlehčením pomocí vysokých nožiček z nerez ocele, které ladí k dalším doplňkům v obýváku. Jednoduchost elegance a bytelné provedení, to jsou hlavní znaky této sedačky.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 300*200cm rohová sedací souprava a 210cm pohovka.  Celková výška od podlahy je 75cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, výšku a hloubku sedáku.

Záleží na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

5 + 0 = ?