Sedací souprava MRK

Tato sedací souprava je příkladem sedací soupravy do tvaru písmene L realizovaná do velmi malého prostoru přesně podle požadavku zákazníka. Sedací soupravu lze realizovat v jakémkoli přesném rozměru podle požadavku. Lze využít i velmi malý prostor například v pracovnách, hostinských pokojích, kuchyních apod. Sedací souprava vzhledem k vysokým nožičkám nemůže mít rozkládání. Úložný prostor je možný. Předností této sedací soupravy je moderní design a kvalitní provedení.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 200*150cm . Celková výška od podlahy je 82cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, výšku a hloubku sedáku výšku područek atd.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

7 + 1 = ?