Sedací souprava HRC

Tato sedací souprava je příkladem realizace rohové sedací soupravy do atypických rozměrů apartmánového výklenku. Sedací soupravu lze využít jak v malých, tak velkých obývacích prostorách vzhledem k modulové variabilitě, která dává vaším požadavkům na rozměry téměř neomezené možnosti. Sedací souprava se vyznačuje jednoduchým moderním designem a bytelným provedením s možností plné volby rozměrů. Pod sedákem nelze v tomto provedení umístit úložné prostory, avšak vyrábíme i variantu s odklopným sedákem a do každého je pak možno umístit úložný prostor.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 400*240cm .  Celková výška od podlahy je 83cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, výšku a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

1 + 3 = ?