Sedací souprava SLZ

Sedací souprava SLZ je vystavena na vzorkovně v Otrokovicích. Je to moderní sedačka se specifickým designem, vhodná hlavně do prostoru. Jedná se o „naloženou“ sedačku s rozšířeným soklem. Ten se hodí jako odkládací plocha nebo jako schůdek pro malé pejsky, kteří na sedačku jinak nevyskočí 🙂 Díky tomuto designu už do sedačky nelze udělat rozkládání nebo úložný prostor. Použitá látka má úpravu pro snadné čištění, takže i nejaká ta nehoda se dá z 99% vyčistit pouze vodou. Rozměry a uspořádání si samozřejmě můžete zvolit podle svých potřeb. Není problém vyrobit ve stejném designu třeba rohovou sedačku s křeslem a taburetem.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 150x330x180cm.  Celková výška od podlahy je 69cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, hloubku a výšku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich konkrétních požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

3 + 2 = ?