Sedací souprava PRO

Sedací souprava PRO je moderní velká a nadýchaná sedačka se zaoblenými extra švy. Vyvýšený sedák uprostřed sedačky  slouží buď jako područka nebo jako stoleček. Tento design si zákazníci sami přinesli na obrázku. Díky tomu už ale do sedačky nelze instalovat rozkládání nebo úložný prostor. Sedačka vypadá skvěle ze všech stran, proto se hodí zejména do prostoru. Rozměry a uspořádání si samozřejmě můžete zvolit podle svých potřeb. Není problém vyrobit ve stejném designu třeba rohovou sedačku s křeslem.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 340*190cm a taburet 108*108cm.  Celková výška od podlahy je 70cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, hloubku a výšku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich konkrétních požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

2 + 5 = ?