Sedací souprava JIR

Tato sedací souprava je příkladem rohové sedací soupravy větších rozměrů. Svými rozměry je sedací souprava vhodná zejména do větších obývacích prostor domů a větších bytů. Pod sedákem nelze umístit úložné prostory ani není možné instalovat i rozkládací lůžko, které ale vzhledem k velikosti sedačky není potřeba, jelikož se na ní i tak pohodlně vyspí dva lidé. Úložné prostory lze instalovat v případě potřeby do područky, nebo taburetu. Sedací souprava vyniká jednoduchým moderním designem a bytelným provedením s možností plné volby rozměrů.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 330*400cm včetně taburetu.   Celková výška od podlahy je 67cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám. Od rozměrů se pak odvíjí cena. Zrovna tak si můžete určit tvrdost, výšku a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

0 + 6 = ?