Sedací souprava HYS

Tato sedací souprava je příkladem modulové rohové sedací soupravy. Jednotlivé díly lze podle momentální potřeby sestavovat do libovolného celkového tvaru. Svými rozměry je sedací souprava vhodná zejména do středních až větších obývacích prostor domů a větších bytů. Pokud zvolíte méně dílů, tak lze tuto sedací soupravu použít i v menších obývacích prostorech. Pod sedákem nelze umístit úložné prostory ani rozkládací lůžko. Úložné prostory lze instalovat i do područek. Sedací souprava vyniká jednoduchým moderním designem zdobeným paspulemi a zátahy v sedácích, dále bytelným provedením s možností plné volby rozměrů a doplňků.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 285*285cm.   Celková výška od podlahy je 80cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, výšku a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

1 + 0 = ?