Sedací souprava NEM

Sedací souprava NEM je příkladem atipické realizace sedací soupravy do tvaru L větších rozměrů. Větší z pohovek slouží především jako relaxační část sestavy a menší především  k sezení. Pohovky lze libovolně sestavit. Svými většími rozměry je sedací souprava vhodná zejména do větších obývacích prostor domů. V tomto designu pod sedáky nelze umístit úložné prostory ani rozkládácí lůžko, což vzhledem k těmto rozměrům není potřeba. Úložné prostory lze instalovat do područek. Sedací souprava vyniká jednoduchým moderním, nápaditým designem a bytelným provedením s možností plné volby rozměrů a doplňků. Přešité švy dávají designu originalitu a punc ruční práce.

Sedací souprava má na fotografiích celkový rozměr 340*260cm .   Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

1 + 0 = ?