Sedací souprava BNL

Sedací souprava BNL je příkladem realizace sedací soupravy do tvaru U s taburetem. Svými rozměry je sedací souprava vhodná do středních a větších obývacích prostor domů a větších bytů. Použitá látka byla vybrána s ohledem na rustikální styl místnosti. Pod sedákem lze umístit úložné prostory a s menší úpravou i instalovat rozkládací lůžko. Sedací souprava vyniká rustikálním designem a vyznačuje se bytelným provedením s možností plné volby rozměrů a doplňků.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 185*330*185cm + taburet 95*65cm .  Celková výška od podlahy je v maximu 82cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

3 + 5 = ?