Sedací souprava SOT

Tato velká sedací souprava SOT  je moderní velká sedačka se zaoblenými přešitými švy, které krásně vynikají právě na umělé kůži nebo v hladkých jednobarevných látkách. Díky rozdělení sedáků po místech se koženka ani látka nevlní a zůstává tak stále vypnutá. Do sedáků a područek lze udělat úložné prostory. Pro rozkládání by museli být sedáky nedělené. Sedačka vypadá skvěle ze všech stran, proto se hodí zejména do prostoru. Rozměry a uspořádání si samozřejmě můžete zvolit podle svých potřeb. Není problém vyrobit ve stejném designu třeba jen pohovku nebo sedačku s lenoškou.

Tato opravdu velká sedací souprava má na fotografiích rozměr 320*260cm a taburet 80*60cm. Celková výška od podlahy je 80cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit (na cm).  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, hloubku a výšku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich konkrétních požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

4 + 2 = ?