Sedací souprava PAS

Sedací souprava s pruhy PAS je příkladem realizace dvou pohovek na míru doplněných taburetem. Design je atypický pruhovanou látkou v kombinaci s paspulemi. Vzhledem k tomu, že si můžete libovolně určit velikost jednotlivých pohovek na cm je takováto sestava vhodná do jakéhokoliv typu velikostí obývacích prostor. Pod sedákem lze umístit úložné prostory. Sedací souprava vyniká klasickým designem a látkou paspulemi.

Pohovky na fotografiích této naší realizace mají rozměr 260cm + 190cm + taburet 70*90cm. Celková výška od podlahy je 82cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

1 + 6 = ?