Sedací souprava MYS

Sedací souprava MYS je příkladem zaoblené sedací soupravy s lenoškou a máme ji vystavenou na našich vzorkovnách. Pevné opěráky zůstanou vždy na svém místě stejně jako sedáky, které jsou přičalouněné přímo na kostru sedačky. Rozdělení sedáků a opěráků dává sedačce jedinečný styl a minimalizuje se tak vlnění látky. Sedačku lze rozměrově i svým uspořádáním upravovat, jen rozkládání ani úložný prostor se v tomto designu nedá použít.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 270*155cm.   Celková výška od podlahy je 82cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, výšku a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

5 + 2 = ?