Sedací souprava KLZ

Sedací souprava KLZ je příkladem sedací soupravy do tvaru L menších rozměrů, kterou máme vystavenou na naší vzorkovně. Jeden pevný dlouhý opěrák sedačku opticky snižuje a tím vypadá elegantně. A aby područky nebyly obyčejné, vyrobili jsme do nich police z lamina. Lze si dodat i vlastní. Do sedáku lze instalovat rozkládací lůžko, ale úložný prostor v sedáku (v tomto provedení opěráku) umístit nelze, s odendavacím opěrákem to lze. Sedací souprava vyniká jednoduchým moderním nápaditým designem a bytelným provedením s možností plné volby rozměrů a doplňků.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 250*170cm. Celková výška od podlahy je 81cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, hloubku a výšku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

0 + 6 = ?