Sedací souprava JAP

Sedací souprava JAP je konečně něco jiného! Ideální pro dřevomilce. Vyrobili jsme sedačku s masivním podnožím, které je po celém obvodu, takže se krásně vyjímá a to hlavně v prostoru. Pro ještě přírodnější vzhled dovedeme podnoží i vydrásat. Díky tomuto designu už do sedačky nelze udělat rozkládání nebo úložný prostor. Rozměry a uspořádání si samozřejmě můžete zvolit podle svých potřeb. Stejně jako druh dřeva. Není problém vyrobit ve stejném designu sedačku do „U“ nebo pohovku.

Sedací souprava má na fotografiích rozměr 320*185cm.  Celková výška od podlahy je 82cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, hloubku a výšku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich konkrétních požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

0 + 2 = ?