Sedací souprava CSD

Tato naše realizace zahrnuje dvě shodné sedací soupravy moderního designu s opěráky tvořenými volnými polštáři. Dvě rohové sedací soupravy shodného rozměru jsou sestaveny do ideálního tvaru , který vyhovuje danému prostoru. Do područek nebo zad lze instalovat úložné prostory nebo police. Pod sedákem lze umístit úložné prostory, nebo rozkládací lůžko. Vzhledem k odendavacím opěrákovým polštářům však přídavné rozkládací lůžko není třeba.

Co se týče rozměrů, tak realizace na obrázku měla rozměr 2ks 290*180cm. Celková výška bez polštářů je 66cm. Rozměry si ovšem můžete libovolně zvolit na cm, tak jak vyhovují právě vám.  Zrovna tak si můžete určit tvrdost, výšku a hloubku sedáku.

Záleží tedy jen na Vás, jaké uspořádání, rozměry a jaké doplňky zvolíte.

Budeme se na Vás těšit na naší vzorkovně, kde můžete vyzkoušet jak tvrdosti výplní a hloubky, tak i vybrat z velkého množství kvalitních potahových látek. Také jsme Vám zde k dispozici k řešení Vašich specifický požadavků.

Varianty potahových látek

Varianty nožiček

Jen u nás si vždy můžete určit veškeré rozměry na cm hloubky sedáků tvrdosti výplní výšku sezení mnoho dalších detailů ... !

S látkami Crevin pět let kompletní záruka na celou sedací soupravu !

5 let odznak crop

 

Líbí se Vám tato sedací souprava? Podělte se o to s ostatními:

Zde se můžete ohledně této sedací soupravy na cokoli zeptat:

3 + 0 = ?